Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Zhou

Telefon numarası : +86-551-63460442

Naber : +8613866129081

ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.

ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.

  • ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.
  • ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.
  • ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.
  • ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.
  • ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar ŞİFA No. Çalışanları 80~100
Yıllık satış 900-1000 Yıl kurulan 2003
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

Anhui Sifa Valve Co., Ltd. is a professional manufacturer of valves and piping systems. Anhui Şifa Vana Co ltd profesyonel üreticisi vana ve boru sistemleri. Our factory focuses on iron valves, steel valves, copper alloy valves, pipes and related accessories etc. Fabrikamız demir vanalar, çelik vanalar, bakır alaşımlı vanalar, borular ve ilgili aksesuarlar vb.

 

Our main products are gate valve (resilient seated or Metal seated), globe valve, check valve, ball valve, butterfly valve, air vent valve, strainer, control valves and pipe fittings with main material of cast iron, ductile iron, carbon steel, stainless steel and copper alloy. Bizim ana ürünleri gate vana (esnek oturmuş veya Metal oturmuş), küre vana, çek valf, küresel vana, kelebek vana, hava havalandırma valfi, süzgeç, kontrol vanaları ve ana parçaları ile dökme demir, sfero demir, karbon çelik boru bağlantı parçaları, paslanmaz çelik ve bakır alaşımı. The pressure rating is 0.6Mpa - 150.0Mpa and size range is DN15-DN2400 . Basınç derecesi 0.6Mpa - 150.0Mpa ve boyut aralığı DN15-DN2400'dir. The valves are designed and manufactured in accordance with the standards of GB、ANSI、API、DIN 、BS、JIS and widely used for water, oil and gas industries. Valfler GB 、 ANSI 、 API 、 DIN 、 BS 、 JIS standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir ve su, petrol ve gaz endüstrileri için yaygın olarak kullanılmaktadır. We have obtained certificates of ISO9001, CE, WRAS etc.. ISO9001, CE, WRAS vb sertifikaları aldık.

Ayrıca flanş, Kaynak uydurma, Kaplin, Adaptör, Sökme eklemi, Kauçuk genleşme derzi, Camlock, Onarım kelepçesi, Rögar kapağı ve Sfero boru ve Ek Parçaları ISO2531 / EN545'e tedarik ediyoruz.
 

Şifa'nın ürünleri Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika'da 40'tan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.

 

Fabrika görünümü:

Çin ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD. şirket Profili 0

ANA ÜRÜNLERİMİZ:

Çin ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD. şirket Profili 1

 

AMBALAJ DETAYI:

Çin ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD. şirket Profili 2

 

 

 

 

 

 

Geçmiş

ANHUI SIFA TARİHİ:

 

2005- kurulan ANHUI SIFA VALF CO., LTD.,

Her türlü vana ve bağlantı parçaları üretilmeye başlandı.

 

2006- pazarların genişlemesi nedeniyle iki üretim hattının eklenmesi.

 

2007- Ürünümüz iç pazarda yaygın olarak satılmaktadır.

 

2008- küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimizi planlamak.

 

2009-2011- Güney Asya ve Avrupa pazarına giren ürünlerimizin yıllık satışları 3 milyon doların üzerinde.

 

2012- Vanalar dünya çapında satıldı ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi küresel müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

 

2013- ANHUI SIFA, genişleme nedeniyle yeni ofis binasına taşındı.

 

2014- Dünya çapında daha fazla müşteriye kaliteli ürünler sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

 

2015- Boru bağlantı parçaları geliştirildi ve Avrupa ve Güney Amerika'ya ihracat yapıldı.

 

2016- Kararlı ve sorunsuz gelişme.

 

2017- Katılınan 13inci INDOWATER 2017 SERGİSİ ve Endonezya'daki müşterilerimizi ziyaret etti

 

2018- İletişim ve ürünler hakkında bilgi edinmek için firmamızı ziyaret etmek için BONSET lideri ve ekibine hoş geldiniz.

 

2019- Arjantin ve Meksika'daki Expo Ferretera 2019'a katıldı ve Meksika ve Amerika'daki müşterileri ziyaret etti

Hizmet

ANHUI SIFA VALVE'in En İyi Hizmeti

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek Markalama

 

SIFA offer 12 hours quick pre-sales response and free consulting. SIFA 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar. Any kind of technical support are available for our customers. Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

 

Free Sample Making & Testing is available. Ücretsiz Örnek Yapma ve Test mevcuttur. We could provide the sample for free, but freight is afford by the customers. Biz ücretsiz numune sağlayabilir, ancak navlun müşteriler tarafından göze.

 

10-20 iş günü hızlı teslimat

 

Siparişiniz bize sağlanır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
 
a) Hammadde kontrolü

 

At our loacl area, there are many raw material manufacturers and we keep good relationship with them, we have large and stable purchase quantity from them and they guarantee to supply stable quality material to us. Bizim loacl alanında, birçok hammadde üreticileri vardır ve onlarla iyi ilişkiler sürdürüyoruz, onlardan büyük ve istikrarlı satın alma miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar. They arranged a person who only responsible for our material's production and delivery to make sure safe quality. Güvenli kaliteyi sağlamak için sadece malzememizin üretiminden ve teslimatından sorumlu bir kişi düzenlediler.

 
b) Çalıştay
 
Biz büyük bir döküm atölyesi, dört işleme atölyeleri ve yirmi işleme ekipmanları, beş boyama atölyeleri ve üç test atölyeleri var
 
c) Kalite Kontrol
 
c1. c1. QC in workshop Atölyede QC
Dört süpervizör, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecektir
c2. c2. QC in packaging Ambalajda QC
İşçiler, ambalajlamadan önce paketlerin kusur ve toz içerip içermediğini kontrol eder.
 
d) Kalite şikayetleri
 

If any customers make quality complains, we will forwarder it to our service team. Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz. They will report directly to our factory manager.Usually we will hold a meeting with production, purchasing and packaging departments in 24 hours, and will response in 48 hours with feedback and solution. Doğrudan fabrika yöneticimize rapor verecekler.Genellikle üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile 24 saat içinde bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile cevap vereceğiz.

 

For more detailed information on our valves and pipe fittings, please do not hesitate to contact us! Vanalarımız ve boru bağlantılarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! We welcome your inquiries to our email: Sorularınızı e-postamıza hoş geldiniz: info@ahsunval.comve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Çin ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD. şirket Profili 0

 

 

Sertlik: Piyasa rekabet gücünden gelen gücü, piyasaya yansıdığını kanıtlayan gücü kanıtlıyoruz.

 

Tutku: Markamızın zengin ruhu, takımın canlı, sağlam temelleri, endüstri beklentileri, açık hedef programlama, daha fazla özgüvenden tutkumuz.

 

Takım: Uzun yıllardır uluslararası iç ve dış sanayi ile mesleki beceriler ve mesleki nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlıdır.

 

Kabiliyet: Testin ilk adımın yeteneği düşünüyor ve testin ikinci adımının kapasitesi çalışmaktır, üçüncü adım sonuçtur, adım adım muayene onaylayalım.

 

Vizyon: Sektörde lider markalar, süreçlerimizden biri olan çalışanlarımız, ortaklarımız, tüketicilerimiz, saygımız ve sevgimizle marka olma hedefimizdir.

 

Zihin: Personele geri dönüşe değer veriyoruz, ortakların çıkarlarına da önem veriyoruz, her zaman tüketicilerin çıkarlarına dikkat ediyoruz, sosyal, çevreye faydalı katkıları önemsiyoruz.

Ekibimiz

Anhui Şifa Vana Co Ltd servis ekibi var. Müşterilerimize zamanında ve zamanında hizmet vermek satış ekibimizin ilkesidir. Bir grup tutkulu ve titiz insan. Size zamanında bir cevap vermek, yüksek verimli bir işbirliği oluşturmak ve size profesyonel teknik destek sağlamak için kendilerini ayırın.